1 / 2
Nova baterija za detski motor avtomobil Ultracell 6v 4,5Ah
590 МКД
Цената е фиксна
14.10.2021 22:34

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Нова батерија за напојување на детските мотори или автомобили кои работат на 6 волти.
Капацитет 4,5Аh.
Димензии: 70 x 47 x 106 mm.
Тежина 0,76 kg
Максимална струја на полнење 1,35A

Категорија: Беби и Детски производи / Играчки и игри

Се продава од:

M Shop
Потврден огласувач
075705703
Испрати Е-маил до огласувачот

Zastitna mreza za peglanje

100 МКД

Vodootporen 50M luminenten saat so zeleno remce Skmei 1155B

1690 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам