Logo

Felt Slipstream H30 Garmin Chipotle

Број на оглас: 3176348 | Објавен на: 04.07.2019, 10:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava velosiped Felt Slipstream H30 Garmin Chipotle donesen od Holland.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач