Logo

Sony Playstation 2 black

Број на оглас: 3176503 | Објавен на: 25.09.2019, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS1 - Sony PS2

Вид на оглас: Се продава


Sony Playstation 2 black. Odlicna sostojba. Doagja vo kolplet so joystick i kablovi za povrzuvanje so TV.

Pisete poraka na reklama5 , ako ne sum dostapen.

  Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

  Dejan

Потврден огласувач