Logo

Se prodavat 2 bandasi 13ki 4x100

Број на оглас: 3176909 | Објавен на: 14.10.2019, 16:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat 2 bandasi 13ki 4X100 ne se krivi!!
informaci na tel: 076 979 858

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Emil

Потврден огласувач