1 / 4
Kuka vednas vseliva za 2 famili.
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.02.2021 21:10

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

12

Квадратура:

190 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Лазар Заменхов бр. 2А

za podetalni informaci javetese na brojot.
070-707-398 Rade.
NASELBA TRIZLA...

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
078386844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам