Logo

Mercedes Sprinter 313 CDI tovarno 04

Број на оглас: 3177628 | Објавен на: 15.10.2019, 12:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedes 2004 vo odlicna sostojba tovaren za 7 lica

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  veka

Потврден огласувач