Logo

Renault Grand Espace Automatic 3.0dci 2005 god na DELOVI !!!

Број на оглас: 3177785 | Објавен на: 12.08.2019, 08:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Renault Grand Espace Automatic 3.0dci 2005 god na DELOVI
motorot e rasturen moze na delovi...(kriv e blokot) imam sedista platneni zadni 5 parcinja
Se prodava samo na delovi !

  Кичево

Прати Е-Маил

  xxxxx

Потврден огласувач