Logo

Se prodava azijat (srednoaziski ovcar)

Број на оглас: 3178321 | Објавен на: 20.07.2019, 14:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Zenska azijatka vakcinirana ima mikrocip i pasos ne ucena na stoka no dobar cuvar za vo dvor.Mozna e i zamena za drugi zivotni.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Dalibor

Потврден огласувач