1 / 9
JBL Bluetooth slusalki (slusalka)
По Договор
28.05.2023 19:36

Штип / Штип

Se prodavaat 3 razlicni modeli na JBL Bluetooth slusalki novi nekoristeni so celosno pakuvanje i razlicni modeli na slusalki originalni od iphone

Ako ne sum dostapen na brojot moze da mi pisete ili dzvonete na istiot broj na viber: 071/555-401

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Bluetooth додатоци

Се продава од:

Metodi
Потврден огласувач
071555401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам