1 / 1
LG Joy ..... kako nov
По Договор
27.02.2022 16:55

Штип / Штип

Марка:

LG

Модел:

Joy

Боја:

Black

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Se prodava LG Joy so celo pakuvanje i 2 zastitni selikonski maski
Koristen e malce okolu 1 mesec samo
Nema nikakvo ostetuvanje i se si funkcionira odlicno

Ako ne sum dostapen na brojot moze da mi pisete ili dzvonete na istiot broj na viber: 071/555-401

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Metodi
Потврден огласувач
071555401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам