1 / 1
SAMSUNG GALAXY TAB A
9.000 МКД
20.04.2019 08:36

Прилеп / Прилеп

Марка:

Samsung

Големина на екранот:

10" инчи

Se prodava tablet, kupen od tmobile. Cena za kesh 8500 den. Zamena samo so Iphone 6. Za informacii na tel. 077/968 362

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава / Можна е замена од:

Jorde
Потврден огласувач
077664642
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам