1 / 2
НИВА ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН
20 €
Цената не е фиксна
09.07.2021 12:58

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2443 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава К.П.8412/1, К.О. Прилеп, нива со површина 2443 м2, на ул.Јоска Јорданоски, спроти оранжерии.
тел.070-630-567, после 18 часот

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

I
Потврден огласувач
070946357
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам