Logo

Microsofte lumia 950

Број на оглас: 3179064 | Објавен на: 16.05.2019, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Microsoft

Модел: 950

Боја: White

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 130 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prv gazda sovrsena kamera a ostanatoto se gleda na slikite
Tel.076/584-544-Dejan

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Suzana

Потврден огласувач