Logo

Snowbord Sims blade

Број на оглас: 3179079 | Објавен на: 16.05.2019, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava snowbord sims blade so vezovi i cizmi br 39
Dolzina na daska 163cm
Komplet
Graphite-kevlar
Tel.076/584-544

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Suzana

Потврден огласувач