Logo

Plahar za vo hodnik za kaputi I konduri

Број на оглас: 3179643 | Објавен на: 20.07.2020, 20:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.700 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plahar za vo hodnik za konduri I kaputi so dimenzija 120*290*20 bez ogledaloto

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 t

Потврден огласувач