Logo

Xiaomi m365 Pro elektricen trotinet hoverbord

Број на оглас: 3181212 | Објавен на: 02.10.2019, 13:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Ховерборд и додатоци

Вид на оглас: Се продава


brzina do 25kmh a domet do 45km na patuvanje.

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  Ninebot Macedonia

Потврден огласувач