Logo

Prodavam kozna jakna

Број на оглас: 3181233 | Објавен на: 08.01.2020, 15:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Јакни / сакоа

Големина: S

Боја: Окер

Цена: 50 €
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kozna jakna nova broj 12 s

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач