1 / 7
Se izdava stan na bulevar do hotel Lipa
20 €
11.06.2022 09:33

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2

Квадратура:

52 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2018

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Bulevar Goce Delcev

Renoviran so nov enterier sodrzi
Spalna
Kujna
Dnevna
Trpezarija
Kapatilo
2 balkona
Vizba,parking

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара за изнајмување од:

Zoran
Потврден огласувач
078365410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам