Logo

Acer Iconia Tab B1-710

Број на оглас: 3182278 | Објавен на: 14.09.2019, 14:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Acer

Големина на екранот: 7" инчи

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава


Продавам неколку таблети (малку користени) модел:
Acer Iconia Tab B1-710

Оперативен систем: Android
Процесор: Dual Core 1.2 GHz
РАМ меморија: 1 GB
Внатрешна меморија: 16 GB + можност за microSD картичка
7" екран (600 x 1024 пиксели)
Димензии: 19.74 х 12.85 х 1.13 см
Wi-Fi, micro USB, Bluetooth, GPS..

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  Георге

Потврден огласувач