Logo

Zimzeleni elwodii dekorativni sadnici

Број на оглас: 3183227 | Објавен на: 23.01.2020, 16:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


Prodavam zimzeleni dekorativni borcinja elwodii visina 30 do 60 cm prakam i po kargo

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 oglas2

Потврден огласувач