Logo

PECKA NA PELETI LUKA

Број на оглас: 3184605 | Објавен на: 17.10.2019, 09:13
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 39.900 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


AlfaPlam pecka Luka.
Peckata e vo odlicna sostojba
Gratis pravosmukalka
Peckava e duvalka a ne e za parno greenje.

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Nikola

Потврден огласувач