Logo

KIRBY G6

Број на оглас: 3185131 | Објавен на: 18.08.2019, 17:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 250 €

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Вид на оглас: Се продава


prodavam socuvano kirby 6 komplet so dodatoci

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  zoran

Потврден огласувач