Logo

RENO TRAFIC

Број на оглас: 3186478 | Објавен на: 25.02.2019, 22:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


reno trafik 2010 godina registrirana vo mnogu dobra sostojba so klima

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Affan

Потврден огласувач