1 / 1
Prodavam plac vo Delcevo
10 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.02.2023 08:01

Делчево / Делчево

Квадратура:

1540 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac od 1530 m2, na padinata od planinata Golak, nad kasarnata i vo neposredna blizina na krajot od ulicata Golacka. Placot e so pravoagolna forma, koj co celata negova dolzina e pored nekategoriziran pat. Patot e so prekrasen pogled na Delcevo, pogoden za stanben objekt i e so imoten list.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Stojan
Потврден огласувач
070530166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам