1 / 1
Prodavam plac vo Delcevo
20 €
01.02.2023 08:01

Делчево / Делчево

Квадратура:

3035 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac od 3035 m2, co pravoagolna forma, koj so celata negova dolzina e pored acvaltiranata ulica od старата Opstinata kon Monopolot. Placot e pogoden za sekakva namena i e so imoten list.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Stojan
Потврден огласувач
070530166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам