1 / 1
Prodavam plac vo Delcevo
20 €
Цената е фиксна
01.02.2023 08:01

Делчево / Делчево

Квадратура:

1137 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac od 1137 m2, so pravoagolna forma, koj so celata negova dolzina e pored Bulevar Makedonija, vednas pred Sumskoto, vo pravec na granicniot premin so Bugarija.Placot e pogoden za izgradba na stanben objekt, koj e opfaten so Detalen urbanisticki plan i e so imoten list.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Stojan
Потврден огласувач
070530166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам