Logo

Работа за возачи со Е категорија

Број на оглас: 3187907 | Објавен на: 12.08.2019, 09:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Категорија: Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол : Машко

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: По Договор

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Работа за возачи со Е категорија.
Потребно е МК лиценца и МК пасош.
Релации МК - ЕУ - МК.


076484311 - Мартин

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Мартин

Потврден огласувач