Logo

prodavam vila vo crna gora

Број на оглас: 3187924 | Објавен на: 07.05.2019, 10:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 250 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 100 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2010

Година на реновирање: 2015

Број на балкони: 4 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: bar crna gora

Цена: 300.000 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam vila vo crna gora

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач