1 / 12
SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA
По Договор
29.03.2023 17:04

Карпош / Скопје

PRODAZBA NA SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA 100L.150L.200L.300L I ISTITE KOLEKTORI GI MONTIRAME KVALITETNO I PROFESIONALNO ZA EDEN DEN IMAME REZERVNI DELOVI I VRSEME CISTENJE OD BIGOR iskoristetego sonceto koj stogo ima mnkgu denovi vo godinata i zastedete elektricna energija TEL071 325 454 NAMALENI CENI.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

stojne
Skopje
Потврден огласувач
071325454
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам