Logo

Подарете на Вашето дете роденден за кој што сонува!

Број на оглас: 3189140 | Објавен на: 28.02.2019, 12:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Игротека/Забава,спорт и рекреација

Вид на оглас: Се продава


Закажете роденден во игротека "Том & Џери", Влае и уживајте во нашата врвна и докажана услуга!Ние правиме родендени во които децата бескрајно се забавуваат,а вие безгрижно уживате.За информации и резервации,на 070 901 309 и 070 204 106.

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Maria Trimcheska

Потврден огласувач