Logo

Lada 110

Број на оглас: 3190666 | Објавен на: 20.07.2019, 13:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: 110

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo vozna sostojba so nov akomulator,pali bez problem,registrirana cela godina,seditata se novi vozeni so navlaki,gumite se vo dobra sostojba poveke informacii na:075812559

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Игор

Потврден огласувач