1 / 4
БАМБУС СЕМКИ
100 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.10.2022 21:49

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

СВЕЖИ СЕМКИ ОД БАМБУС КОЈ ИЗДРЖУВА И ПОНИСКИ ТЕМПЕРАТУРИ ОД -25 СТЕПЕНИ 20 СЕМКИ 200ДЕН.

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

ЗОРАН
Потврден огласувач
072519161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам