Logo

ДЕКОРАТОВНИ КАМЧИЊА ЗА ДВОР

Број на оглас: 3191108 | Објавен на: 02.04.2019, 09:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Вид на оглас: Се продава


БЕЛИ МЕРМЕРНИ КАМЧИЊА ЗА ДВОР.
ЦЕНА 300 ДЕН ЗА ВРЕЌА ОС 50 КГ.СО ТАА КОЛИЧИНА МОЖИ ДА СЕ ПОКРИЕ ПОВРШИНА ОД 1М2.
ТЕЛ.078-333079

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 ИГОР

Потврден огласувач