Logo

Man 33 422

Број на оглас: 3191303 | Објавен на: 17.10.2019, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 20.000 €
20.900 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


33 422 ORINAL KIPER GOLEMA EVROPA DEFERENCIALI 14 KB 20 TONA NOSIVOSREGISTRIRAN CELA GODINA DO 2020 G 94 go mozi zamena za dvosovinec kiper nad 90 godina

  Кичево

Прати Е-Маил

  ivan

Потврден огласувач