Logo

Relaksator i Krleska

Број на оглас: 3191594 | Објавен на: 27.04.2019, 11:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 40 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Дубаци - Релаксатор

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat Bertoni relaksator za bebe 1600 den i krleska 900 den odlicno zacuvani skoro novi.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Vladimir

Потврден огласувач