Logo

Detska kolicka chicco

Број на оглас: 3192080 | Објавен на: 14.05.2019, 19:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Detska kolicka Chicco socuvana ispravna
Cena Po dogovor

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач