Logo

Golf 2 1.3 MPI

Број на оглас: 3192278 | Објавен на: 13.07.2019, 15:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1992

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 2 mpi benzin, prva registracija 1994 godina, mnogu dobro socuvan, vtor sopstvenik, ekonomicen,redovno servisiran,ne farban,L4 gumi gumi skoro novi,realni kilometri, registriran do 08-2019.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Net ponuda

Потврден огласувач