Logo

SEAT LEON 1.9 TDI 2007

Број на оглас: 3192539 | Објавен на: 20.08.2019, 11:55
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е стакло, буквално без ни една гребаница. Година на производство во сообраќајна е 2007год. го има најдобриот и најекономичен мотор 1.9 тди. Има поминато реални 175.000км. Колата е без додатно вложување, направен е сервис, регистрирана до 11ти месец 2019. БЕЗ ЗАМЕНИ !!!!! EXTRA CENA !!!!!!!!!! 4300 КЕШ !!!!!!!!

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  Robert

Потврден огласувач