1 / 8
se izdava dujkan vo centarot na Prilep
1 €
28.08.2022 18:02

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

10 m²

Греење:

Струја

Се izdava дуќан во центарот на Прилеп
На самиот влез на градскиот пазар во
трговскиот центар Филип 2..
Moze zamena za kola ili dzip nad 2016.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Александар
Потврден огласувач
070 24 77 55
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам