Logo

Fiat croma 1.9 multijet

Број на оглас: 3193555 | Објавен на: 19.09.2019, 09:58
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Croma

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 3.300 €
3.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fiat croma 1.9 multijet avtomatik, zimski letni gumi novi, centralno zaklucuvanje,tempomat,elektrika na prozori,elektrika na retrovizori,I druga oprema .

Za poveke info na tel 070/431-900

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Zdravko

Потврден огласувач