Logo

Magacin i administrativni prostorii (kancelarii)

Број на оглас: 3194257 | Објавен на: 06.05.2020, 15:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 88.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Вид на оглас: Се продава


КО Глишиќ, Кавадарци
Имотен лист 1575
Магацин - приземје 144м2
Канцеларии Кат 1 - 130м2
Канцеларии Мансарда - 104м2
Повеќе информации: 076 454 127
Вкупно 378 м2
Објектот може да се разгледа секој работен ден од 10:00 до 14:00ч
За подетални информации: Сашо 071 395 396

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач