Logo

СЕ ПРОДАВА PORSCHE CAYENNE

Број на оглас: 3195367 | Објавен на: 22.09.2019, 10:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Porsche

Модел: Cayenne

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 95000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА PORSCHE CAYENNE 2014 година со сервисна книшка, поминати 97.000 За дополнителни информации на: 078 302 203

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Т

Потврден огласувач