Logo

Ford focus 1.8 dizel delovi

Број на оглас: 3195483 | Објавен на: 18.10.2019, 16:31
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 11 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford focus za delovi 1.8 dizel

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Duli

Потврден огласувач