Logo

KOLICKA CHICCO + TRANSPORTER SEDISTE KOMPLET

Број на оглас: 3195650 | Објавен на: 20.08.2019, 09:39
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kolicka chicco zaedno so transporter koj se vklopuva vo edno.
Informacii samo na Viber

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  Oglasuvač

Потврден огласувач