Logo

CITROEN - Saxo 1.5 d

Број на оглас: 3196173 | Објавен на: 13.06.2019, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: SAXO

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 42 kw / 57 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Za povekje informacii javuvajte se ISKLUCIVO na brojot: 075 928 425
SAXO 1.5d god.1999 odlicno socuvano vnatresno i nadvoresno.
Pominati 207 000 km - realni, so minimalna potrosuvacka. 4/100,
Registrirano do 30 Maj 2020 godina.
Idealno gradsko stedlivo vozilo.
Cena po dogovor.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Oliver

Потврден огласувач