PRODAVAM KUKA ODLICNA I ZA ORDINACIJA ILI KANCELARIJA
171.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.06.2022 21:38

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

7

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

350 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1950

Година на реновирање:

1988

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

KRUME VOLNAROSKI

PRODAVAM KUKA VO STROG CENTAR NA PRILEP. PRIZEMJE I SPRAT. IMA I PODRUM. ODLICNA LOKACIJA ZA ZIVEENJE , ORDINACIJA ILI KANCELARII . DVOR 350M2.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078400405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам