1 / 3
Se prodava niva vo selo kuceviste
20 €
18.05.2023 19:52

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

940 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam niva vo selo kuceviste po noviot pat od kucevacka bara pod crkviceto 940m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dragi
Skopje
Потврден огласувач
070942713
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам