Logo

Golf 6 1.6 BiFuel 2010

Број на оглас: 3196819 | Објавен на: 28.08.2019, 14:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2010

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 7.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 6 1.6 BiFuel 2010 carinet do registracija,servisiran,fabricki plin od Volkswagen bez zameni 078 224 884

  Кичево

Прати Е-Маил

  Mercedes

Потврден огласувач