1 / 4
PLAC NA UL. BEL KAMEN RADISANI
1 €
Цената не е фиксна
29.07.2019 12:03

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

450 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava 450 m2 plac vo naselba Radisani ul.Bel Kamen
So cisti dokumenti i imoten list so katasterski broj
Na mnogu ubava lokacija.

Tel za kontakt: 075 438 638 Ljupco

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
078438637
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам