Logo

Opel Monterey 3.1 Dizel

Број на оглас: 3197686 | Објавен на: 14.08.2019, 11:11
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Monterey

Година: 1996

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 84 kw / 114 ks

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Monterey 3.1 dizel 84kw manuel menjac elektrika na prozori dzipot e komplet ispraven...

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Miroslav

Потврден огласувач